fbpx

תקנון אתר שוקדת

ברוכים הבאים ל"שוקדת"

 1. השימוש באתר זה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קראו את התקנון בקפידה.
 2. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע”י האתר, מהווה את הסכמתך לתנאים המובאים כאן
 3. כל המוצרים ו/או השירותים המוצעים למכירה באתר זה, מוצעים ע”י הספק בלבד. האחריות למכירת המוצרים ו/או השירותים, אספקתם, גביית הכספים, מתן אחריות, החזרת/החלפת מוצרים וכו’, מוטלת על הספק, בכפוף לאמור בתקנון זה.
 4. זכאים להשתמש באתר: כל מי שמלאו לו 18 שנים והוא כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות, כל מי שברשותו דואר אלקטרוני תקין ואשר פרטיו האישיים מולאו נאמנה בביצוע הליך הקנייה באתר, : כתובת, תעודת זהות, טלפון נייד.
 5. המכירות באתר, מוגבלת בזמן, ובעלות מלאי מוגבל.
 6. המחירים באתר אינם משקפים בהכרח את המחיר הנמוך ביותר בשוק.

תהליך הרכישה באתר

 1. לרכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש חובה למסור פרטים נכונים ומדויקים .
 2. התשלום יכול להתבצע באמצעות בחיוב באשראי בכרטיסי אשראי מסוג: ויזה כאל, ויזה לאומי, מסטרקרד ישראכרט. תהליך הסליקה בכרטיס האשראי מאובטח בהתאם לתקן העדכני והמחמיר PCI. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במאגרי בית העסק.
 3. מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, יחשב לביצוע הזמנה (להלן “הזמנה”). עם קבלת ההזמנה, תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע”י חברת כרטיסי האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח למזמין .
 4. למען הסר ספק, רק הרישום במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה להשלמת ההזמנה שנעשתה ע”י המזמין .
 5. אישור סופי של ההזמנה ישלח למזמין רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה וקבלת אישור מחברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח ימנה החל מיום העבודה העוקב ליום אישור העסקה ע”י חברת האשראי .
 6. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים .
 7. במידה וההזמנה לא אושרה ע”י חברת האשראי הדבר יהווה ראייה לביטול העסקה ע”י הספק. במקרה כזה, המזמין יקבל הודעה מתאימה. ככל שהמזמין יהיה מעוניין להשלים את ההזמנה, על המזמין ליצור קשר עם שרות הלקוחות של האתר בתוך 3 ימים, והספק יאשר את ההזמנה בכפוף לאישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי.
 8. תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
 9. כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ”י החוק.

מדיניות החלפות/החזרות

 1. מסכות בד – מהרגע שנשלחות המסכות לא ניתן להחליף ואו להחזיר מסיכות.
 2. לקוח ראשי להחליף את המוצר שהזמין במוצרים אחרים או לבקש עבורו זיכוי תוך 30 יום מקבלת המוצר.
 3. החזרת המוצר תתאפשר כל עוד הוחזר מבלי שנעשה בו שימוש כשהוא שלם ונקי באריזתו המקורית ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מסוג כל שהוא.
 4. הערך שיינתן עבור המוצר שהוחזר הוא הערך שבו נקנה בפועל לאחר הנחה, באם ניתנה, בעת ביצוע ההזמנה
 5. הלקוח יכול להחזיר את המוצר כשהוא תקין גם לחנות 'שוקדת' ושם לבחור בעבורו מוצר אחר הקיים במלאי או לקבל זיכוי במקום. לחילופין, יוכל הלקוח להעביר את המוצר למחסני החברה על חשבונו באמצעות אחת מאפשרויות השילוח המוצעות באתר.
 6. עם הגעת המוצר ובמידה ויתקבל כשהוא תקין, יועבר לרשות הלקוח באמצעות המייל (לכתובת המייל שבה השתמש הלקוח בעת ביצוע ההזמנה) זיכוי לחנות או לאתר (לבחירת הלקוח) בערך ששולם בפועל תוך 7 ימי עסקים.
 7. לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”)
 8. ביטול ההזמנה יתאפשר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר .
 9. על מנת לקבל החזר כספי, הלקוח יוכל להחזיר את המוצר כשהוא תקין לחנות שוקדת בפרדס חנה ולמלא טופס בקשה להחזר כספי בעקבות ביטול הזמנת אינטרנט. זיכוי כרטיס האשראי במקרה זה יתבצע תוך 7 ימי עסקים מיום החזרת המוצרים לסניף
 10. בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, מבלי שנעשה בו שימוש, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לאתר על חשבונו.

שירות לקוחות

 1. שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים בו – ניתן להפנות לטלפון המוצג באתר או למייל.

סודיות מידע

 1. הספק מתחייב לשמור על סודיות המידע שמסר המזמין, ולא לעשות כל שימוש במידע ולא להעביר לגורם אחר, ללא הרשאת המזמין אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. הספק יאפשר גישה למידע רק למי מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות .
 2. הספק נוקט באמצעי זהירות ואבטחה מקובלים על מנת לשמור, ככל הניתן, על סודיות ואבטחת המידע. על אף האמור, במקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכח עליון, הספק לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעמו ככל שמידע זה יאבד או יעשה בו שימוש לא מורשה.

חוק כרטיסי אשראי והצהרות משפטיות נוספות :

 1. המזמין והספק מצהירים כי הם מודעים לחוק כרטיסי אשראי וחוק הגנת הצרכן, ככל שמתייחסים ל ”רכישה מרחוק” או “רכישה טלפונית” ו/או “עסקת אינטרנט.”

בואו נדבר!

כיף שהצטרפתם למועדון שוקדת!

יש להזין את הקוד SHOKNEWS בקופה כדי לקבל הנחה של 7% לרכישה ראשונה באתר